يكشنبه 30 شهريور 1399

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی حوادث اعتراف پدرزن به قتل داماد

 
 

سه شنبه 25 شهريور 1399

اعتراف پدرزن به قتل داماد

 
 

متهم می‌گوید وقتی احساس کرد دامادش از او کلاهبرداری کرده است، عصبانی شد و ...

مرد میانسال كه دامادش را با ضربه چوب در كرج به قتل رسانده بود، خود را تسلیم ماموران پلیس كرد. متهم در تحقیقات مدعی شد، ضربه دست چپش قوی است و اگر با دست راست دامادش را می‌زد، او زنده بود.
شامگاه پنجشنبه مرد جوانی كه از ناحیه سر مصدوم شده بود به بیمارستانی در كرج منتقل شد. پزشكان تلاش برای نجات جان او را آغاز كردند، اما تلاش‌ها بی‌نتیجه ماند و چند ساعت بعد مرد جوان جان باخت. با توجه به مشكوك بودن مرگ این مرد، موضوع به پلیس گزارش شد و تیمی از ماموران همراه بازپرس جنایی در محل قتل حاضر شدند. همسر مقتول كه در بیمارستان حضور داشت در تحقیقات اولیه پدرش را به عنوان قاتل معرفی كرد و گفت: پدر و همسرم بر سر خرید ملكی اختلاف داشتند. شامگاه پنجشنبه پدرم برای حل این مشكل به مقابل خانه ما آمد و با همسرم درگیر شد. پدرم عصبانی بود و با چوب ضربه‌ای به سر شوهرم زد كه باعث مرگ او شد.
تحقیقات برای دستگیری عامل این جنایت ادامه داشت تا این‌كه او صبح جمعه با مراجعه به پلیس كرج خود را تسلیم كرد. متهم به قتل وقتی مقابل بازپرس جنایی نشست، با اعتراف به قتل دامادش گفت: به دامادم اعتماد كامل داشتم. چند ماه قبل خانه‌ام در اسلامشهر را فروختم و مبلغ آن را به همراه حاصل دسترنج 30 ساله‌ا‌م، به دامادم دادم تا برایم در كرج آپارتمان بخرد. دامادم هم سه واحد آپارتمان به نام خودش خرید و قرار شد بعد از كارهای محضری آنها را به نام من سند بزند. همان‌موقع بنگاهدارها به من گفتند سند آپارتمان‌ها را مستقیم به نام خودت بزن، اما من قبول نكردم و ‌گفتم به دامادم اعتماد دارم.
مرد میانسال ادامه داد: چند روز قبل از او خواستم به محضر برویم تا خانه‌ها را به نام من سند بزند. اما قبول نكرد و مدعی شد سه واحد آپارتمان متعلق به خودش است. این موضوع مرا عصبانی كرد و حس كردم دامادی كه خیلی به او اعتماد داشتم، از من كلاهبرداری كرده است. شب حادثه چوبی از خانه برداشتم و به مقابل خانه‌اش رفتم. می‌خواستم او را بترسانم تا همراهم به محضر بیاید و سند آپارتمان‌ها را به نامم کند. با هم درگیر شدیم و از بخت بد من، چوب در دست چپم بود. دست چپم خیلی قوی است. با آن یك ضربه به سر دامادم و زدم و بعد هم محل را ترك كردم. چند سال قبل هم با چوب به سر پسرم ضربه زده بودم كه چند روز بیهوش شد و بعد حالش خوب شد. فكر كردم دامادم هم چند روز بیهوش می‌شود. روز بعد وقتی فهمیدم او كشته شده، تصمیم گرفتم خودم را تسلیم كنم.
سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس‌پلیس آگاهی استان البرز در این باره به جام‌جم گفت: متاسفانه در این پرونده عدم كنترل خشم از سوی متهم، باعث ارتكاب جنایت شد. بارها هشدار داده‌ایم در صورت بروز مشكلات حقوقی و خانوادگی برای حل آن به دستگاه قضایی، پلیس و مشاور مراجعه كنید و از اقدامات خودسرانه اجتناب كنید.
وی افزود: تحقیقات از متهم ادامه دارد تا به‌زودی صحنه جنایت را بازسازی كند.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
قیمت جهانی طلا با تضعیف دلار یک درصد جهش کرد
:: فناوری اطلاعات ::
کاهش فروش آیفون تحت تاثیر ممنوعیت وی‌چت
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
دلایل استعفای وکلای فدراسیون در پرونده ویلموتس مشخص شد/ غرض‌ورزی‌ها همکاری را سخت کرد
:: فرهنگ و هنر ::
آیا موفقیت‌های الناز شاکردوست تکرار می‌شود?
:: حوادث ::
راز جنایت دختر 20 ساله در عمق چاه

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار