پنجشنبه 7 اسفند 1399

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی فناوری اطلاعات کارمندان گوگل در آمریکا اتحادیه تشکیل دادند

 
 

سه شنبه 16 دي 1399

کارمندان گوگل در آمریکا اتحادیه تشکیل دادند

 
 

بیش از ۲۰۰ کارمند گوگل در آمریکا اتحادیه کارکنان را با هدف تضمین دریافت حقوق منصفانه بدون نگرانی از سوءاستفاده، تلافی یا تبعیض تشکیل دادند.

این اقدام سالها رویارویی میان کارمندان و مدیریت این غول اینترنتی را تشدید خواهد کرد. اتحادیه کارکنان آلفابت اعلام کرد به روی همه کارمندان و کارکنان پیمانی فارغ از سمت شغلی یا رده بندی شان گشوده خواهد بود.
تشکیل این اتحادیه از سوی اتحادیه کارکنان ارتباطات آمریکا که بزرگترین اتحادیه کارکنان ارتباطات و رسانه است، حمایت شده و کارمندان گوگل که به اتحادیه کارکنان آلفابت ملحق شوند، عضو کارکنان ارتباطات آمریکا هم خواهند بود.
گوگل از سوی رگولاتور نیروی کار آمریکا هدف انتقاد قرار گرفته است. این غول اینترنتی به بازجویی غیرقانونی از کارمندان متعدد و سپس خاتمه کار آنها که علیه سیاستهای این شرکت معترض بوده و به دنبال تشکیل اتحادیه بودند، متهم شده است. گوگل در واکنش به این انتقادات اعلام کرده که مطمئن است قانونی عمل کرده است.
دیلان بیکر، مهندس نرم افزار در گوگل در بیانیه ای اعلام کرد ما سازمان دهندگان ماهر را استخدام خواهیم کرد تا به همه کارکنان گوگل اطمینان دهیم اگر واقعا می خواهند شرکتشان منعکس کننده ارزشهای آنها باشد، می توانند با ما همکاری کنند.
رهبران این اتحادیه در بخش نظرات نیویورک تایمز نوشتند: ما فعالیتمان را بر سالها تلاشهای سازماندهی در گوگل برای ایجاد یک ساختار رسمی برای کارکنان بنا می کنیم و تاکنون ۲۲۶ کارمند کارت اتحادیه را نزد کارکنان ارتباطات آمریکا امضا کرده اند.
در این نامه آماده است: نگرانیهای محیط کار در گوگل مدتهاست از سوی مدیران این شرکت تکذیب شده است. گوگل در سالهای اخیر با برخی از کارمندانش بر سر قراردادها با ارتش، رفتار متفاوت با کارکنان قراردادی و بسته خروج سخاوتمندانه برای مدیری که به دلیل آزار و اذیت از سمت خود برکنار شد، اختلاف و درگیری پیدا کرده اند.
بر اساس گزارش بلومبرگ، اتحادیه موفق در آلفابت، قدرت مدیران را محدود خواهد کرد و الهام بخش تلاشهای مشابه در شرکتهای فناوری مستقر در منطقه سیلیکون ولی خواهد بود که تاکنون از اتحادیه سازی کارکنانشان اجتناب کرده اند. اتحادیه خرده فروشی، عمده فروشی و واحد فروش در نوامبر اسناد مربوطه برای معرفی خود به عنوان کارکنان خط مقدم شرکت آمازون در آلاباما را تنظیم کرد. کارکنان انبارهای این شرکت در آمریکا در حال حاضر تحت اتحادیه نیستند. انتظار می رود بیش از ۵۰۰۰ نفر در این محل در هفته های آینده در این زمینه رای دهند.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
یارانه نقدی دی؛ امشب واریز می‌شود
:: فناوری اطلاعات ::
طراحی پاور بانک مغناطیسی برای آیفون جدید اپل
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
قوچان نژاد: کارم با کی روش به لجبازی کشید
:: فرهنگ و هنر ::
جراحی سخت نفیسه روشن
:: حوادث ::
سقوط مرگبار پس از قتل میهمان

يادداشت
:: فناوری اطلاعات ::
تاکید بر توسعه زیرساخت و سرویس های ارزش افزوده پیام رسان ها

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار