پنجشنبه 7 اسفند 1399

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی گوشه و کنار IT گوگل دفاتر خود را به مراکز واکسیناسیون کووید-۱۹ تبدیل می‌کند

 
 

سه شنبه 7 بهمن 1399

گوگل دفاتر خود را به مراکز واکسیناسیون کووید-۱۹ تبدیل می‌کند

 
 

شرکت گوگل قصد دارد تعدادی از دفاتر خود در سراسر ایالات متحده را به مراکزی برای واکسیناسیون سراسری کووید-۱۹ در نظر بگیرد، همچنین مبلغ ۱۵۰ میلیون دلار برای ارتقای آموزش در مورد واکسن‌ها اختصاص داده است.

شرکت گوگل برخی از دفاتر خود را به مراکز واکسیناسیون علیه بیماری همه‌گیر کووید-۱۹ تبدیل خواهد کرد که از دفاتر این شرکت در شهرهای نیویورک، لس آنجلس، خلیج سانفرانسیسکو و کرکلند و واشنگتن آغاز می‌شود.
طبق اعلام "ساندار پیچای" مدیر عامل گوگل، این شرکت با همکاری یک مرکز پزشکی و مقامات بهداشت عمومی، تعدادی از ساختمان‌ها، پارکینگ‌ها و فضای باز در اختیار خود را برای واکسیناسیون عمومی در نظر گرفته است. همچنین این شرکت برای تعیین زمان باز شدن این مراکز با مقامات محلی همکاری خواهد کرد.
"پیچای" گفت: همه‌گیری کووید-۱۹ عمیقا همه جوامع در سراسر جهان را تحت تأثیر قرار داده است. این بیماری همچنین موجب همکاری و هماهنگی بین بخش‌های دولتی و خصوصی و فراتر از مرزهای بین‌المللی در مقیاس قابل توجهی شده است. ما اکنون نمی‌توانیم سرعت خود را کم کنیم.
گوگل همچنین مبلغ ۱۵۰ میلیون دلار از جمله ۱۰۰ میلیون دلار کمک تبلیغاتی و ۵۰ میلیون دلار با همکاری آژانس‌های بهداشتی برای ارتقای آموزش و توزیع واکسن متعهد شده است.
گوگل به عنوان بخشی از این برنامه، اطلاعات واکسن را به صفحات جستجوی خود در هر ایالت و منطقه خاص اضافه می‌کند و طی چند هفته آینده مراکز واکسیناسیون را در آریزونا، لوئیزیانا، می‌سی‌سی‌پی و تگزاس برای جستجو در نقشه آماده می‌کند.
گوگل خاطرنشان کرد که داده‌های اولیه نشان می‌دهد افراد رنگین پوست و افراد حاضر در جوامع روستایی کمتر از گروه‌های دیگر به واکسن دسترسی دارند. به همین منظور، مبلغ پنج میلیون دلار به سازمان‌هایی که به اختلاف نژادی و جغرافیایی در واکسیناسیون کووید-۱۹ رسیدگی می‌کنند، اهدا کرد.
در عین حال، یکی دیگر از غول‌های فناوری به نام "آمازون"، یک کلینیک را در سیاتل افتتاح کرده است به امید اینکه در آن ۲۰۰۰ نفر را واکسینه کند. شرکت مایکروسافت نیز گفته است که یک ساختمان خالی در محوطه خود را برای واکسیناسیون باز می‌کند.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
یارانه نقدی دی؛ امشب واریز می‌شود
:: فناوری اطلاعات ::
طراحی پاور بانک مغناطیسی برای آیفون جدید اپل
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
قوچان نژاد: کارم با کی روش به لجبازی کشید
:: فرهنگ و هنر ::
جراحی سخت نفیسه روشن
:: حوادث ::
سقوط مرگبار پس از قتل میهمان

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار