چهارشنبه 22 مرداد 1399

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی فرهنگ و هنر چرا بهنوش بختیاری با شوهرش در مراسم‌ها دیده نمی‌شود

 
 

جمعه 5 مهر 1398

چرا بهنوش بختیاری با شوهرش در مراسم‌ها دیده نمی‌شود

 
 

بهنوش بختیاری و همسرش 3 فرزند دارند البته بچه‌های خودشان نیستند بلکه یگانه، حانه و مبینا را به فرزندخواندگی قبول کرده‌اند.

بهنوش بختیاری یکی از محبوب‌ترین بازیگران زن سینما و تلویزیون ایران است. بازی در نقش لیلون در شب‌های برره این محبوب او را خیلی بیشتر کرد. بهنوش بختیاری در اینستاگرام هم بسیار فعال است و فالوئرهای زیادی دارد. او عکس‌هایی از خودش را به اشتراک می‌گذارد و در اینستاگرام او عکسی دو نفری همراه شوهرش دیده نمی‌شود. علاوه بر این‌که بهنوش بختیاری عکس مشترک با شوهرش در اینتساگرام نمی‌گذارد همیشه در مراسم و جشن‌های مختلف هم تنها می‌رود و شوهرش معمولا همراه او نیست. بختیاری تیرماه سال 1378 ازدواج کرد. شوهر او محمدرضا آرین نام دارد. اگر او را نمی‌شناسید در معرفی خیلی مختصر و مفید باید بگوییم او نویسنده طنز است و در چند کار همراه مهران مدیری بوده است. بهنوش بختیاری و محمدرضا آرین خیلی رمانتیک و عاشقانه ازدواج کردند البته عروسی آنها از این مراسم‌های باشکوه و لاکچری نبود و همه چیز خیلی ساده برگزار شد. اول این‌که بهنوش بختیاری برای مهریه فقط 14 سکه خواست. دوم این‌که آنها جشن عروسی نگرفتند و خیلی ساده سر خانه و زندگی‌شان رفتند. یعنی در واقع در محضر عقد کردند و بهنوش بختیاری حتی لباس عروس هم برای خودش نخرید و عجیب‌تر این‌که حلقه هم نخرید و باز هم عجیب‌تر این‌که حتی آرایشگاه هم نرفت. او می‌گوید: آن روز یک مانتوی سفید پوشیده بودم و فقط یک جلد قرآن مجید خریدم که جلد چرمی زیبایی دارد. من دوست ندارم مثل شاهزاده‌ها شوم و دیگران دورم جمع شوند. از طرفی شوهرم نویسنده است و او دلم نمی‌خواست محمدرضا به خرج بیفتد.
بهنوش بختیاری می‌گوید:" اولویت من در زندگی شوهرم است. او از هر کسی و هر چیزی برایم مهم‌تر است و اگر هدفی داشته باشم اما او همراهم نباشد آن هدف را کنار می‌گذارم." حالا که این زوج تا این حد خوشبخت هستند چرا با هم به محافل عمومی نمی‌روند. حتی کار تا آنجا پیش رفت که مدتی قبل شایع شده بود بهنوش بختیاری طلاق گرفته است البته خود او این شایعه را خیلی سریع تکذیب کرد و گفت:" خدا را شکر می کنم از زندگی با همسرم راضی هستم. قصد جدایی و طلاق ندارم و از همه می خواهم به این شایعات پایان دهند".
او ادامه می‌دهد:" همسرم به دلیل اعتقادات و طرز تفکرش دوست ندارد تصویرش جایی منتشر شود و این موضوع را از روز اول با من در میان گذاشته است و چیز جدیدی نیست".
بهنوش بختیاری و همسرش 3 فرزند دارند البته بچه‌های خودشان نیستند بلکه یگانه، حانه و مبینا را به فرزندخواندگی قبول کرده‌اند.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
اخذ مالیات از خانه‌های خالی تهران در فصل تابستان
:: فناوری اطلاعات ::
کاهش فروش آیفون تحت تاثیر ممنوعیت وی‌چت
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
دلایل استعفای وکلای فدراسیون در پرونده ویلموتس مشخص شد/ غرض‌ورزی‌ها همکاری را سخت کرد
:: فرهنگ و هنر ::
همبازی محمدرضا گلزار در سریال عاشقانه ۲ یا گیسو مشخص شد
:: حوادث ::
راز جنایت دختر 20 ساله در عمق چاه

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار