جمعه 24 مرداد 1399

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی حوادث دختر معتاد، متهم به قتل مادر

 
 

دوشنبه 20 آبان 1398

دختر معتاد، متهم به قتل مادر

 
 

هر روز با مادرم درگیری داشتم تا اینکه تصمیم گرفتم به ارومیه بروم. مدتی آنجا بودم که مادرم زنگ زد و گفت حالش خوب نیست و خواست به خانه برگردم تا این که...

دختر معتاد که به اتهام قتل مادرش در بازداشت به سر می برد با درخواست قصاص از سوی پدربزرگ و مادربزرگش مواجه شد.
هفتم فروردین ماه مأموران پلیس تهران از مرگ مشکوک زنی ۵۰ساله به نام شهلا در یکی از بیمارستان‌ها باخبر و راهی محل شدند.
شواهد نشان می‌داد زن میانسال در جریان درگیری با دخترش از ناحیه سر مصدوم و پس از انتقال به بیمارستان فوت شده است.
میترا ۲۶ ساله با اقرار به قتل مادرش گفت: «من و مادرم به شیشه اعتیاد داشتیم و مادرم نیز به خاطر بیماری فراموشی، دارو مصرف می کرد به همین دلیل خیلی پرخاشگر بود روز حادثه او با چاقوی آشپزخانه به من حمله کرد. او را هل دادم که روی زمین افتاد. سپس دست و پایش را گرفتم و به صورتش سیلی زدم تا آرام شود. او را رها کردم و رفتم قلیان آماده کردم که دوباره مادرم آمد و قلیان را روی زمین انداخت و خواست از خانه بیرون بروم.»
متهم در ادامه گفت: «به اتاق خواب رفتم که دوباره مادرم در حالی که چاقو به دست داشت آمد در حالیکه بالشت دستم بود چاقو را پرتاب کرد که هم بالشت پاره شد و هم به پای چپ و شکمم ضربه زد که زخمی شدم. بعد لباس پوشیدم تا از خانه بیرون بروم که دوباره حمله کرد که این بار او را هل دادم و سرش به کمد برخورد کرد. بعد از آن مادرم بلند شد و بعد از خوردن سه قرص به دستشویی رفت. وقتی برگشت دیدم پیشانی او خونی است.»
متهم ادامه داد: از خانه بیرون رفتم و بعد از خرید داروها و زغال قلیان به خانه برگشتم، اما هر چه در زدم کسی در را باز نکرد. کلید همراهم نبود. ایام عید بود به همین دلیل همسایه ها خانه نبودند این شد که به آتش نشانی و پلیس ۱۱۰ زنگ زدم. بعد از باز شدن در دیدم مادرم پشت در افتاده است، بلافاصله او را به بیمارستان رساندیم اما بی فایده بود.
با اقرارهای متهم و بازسازی صحنه جرم پرونده صبح روز یکشنبه در شعبه دوازدهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی تولیت رسیدگی شد.
ابتدای جلسه پدر و مادر مقتول و برادر متهم درخواست قصاص کردند. سپس متهم در جایگاه ایستاد و با انکار جرمش گفت: سال ۹۶ در همین شعبه از پسر همسایه به اتهام تجاوز شکایت کردم. بعد از رسیدگی به پرونده پسر همسایه به تبعید و شلاق محکوم شد. »
او ادامه داد: هفت سال قبل پدرم ما را ترک کرد و من و برادرم با مادرم زندگی می کردیم در همان روزهای پیگیری پرونده پسر همسایه بود که مادرم زمین خورد و سرش آسیب دید. به همین دلیل بیماری فراموشی گرفت و حتی گاهی اسم مرا هم فراموش می کرد. حالش روز به روز بدتر می شد تا اینکه یک بار خودکشی کرد. وقتی او را به بیمارستان بردم خیلی پول همراهم نبود. به برادرم زنگ زدم و بعد به خانواده مادرم اما آنها هیچ حمایتی نکردند این اوضاع خیلی مرا خسته کرده بود و از طرفی هر روز با مادرم درگیری داشتم تا اینکه تصمیم گرفتم به ارومیه بروم. مدتی آنجا بودم که مادرم زنگ زد و گفت حالش خوب نیست و خواست به خانه برگردم.»
متهم گفت: «سه روز مانده بود به عید نوروز برگشتم اما دوباره درگیری ها شروع شد. این گذشت تا ششمین روز از سال جدید، آن روز مادرم خواب بود که متوجه شدم باکس داروهایش خالی شده است به همین خاطر بیرون رفتم و بعد از کلی گشتن دنبال دارو آنها را پیدا کردم و بعد از خرید کمی لوازم به خانه برگشتم. همسایه ها قفل در را عوض کرده بودند به همین دلیل کلید همراهم نبود. این شد که زنگ زدم تا مادرم پایین بیاید و در را باز کند اما هر چه منتظر شدم خبری نشد. بعد با آتش نشانی تماس گرفتم اما آنها گفتند باید حکم قضایی داشته باشند، با آمدن مأموران در باز شد که دیدم مادرم سرش شکسته و بینی اش باد کرده پشت در افتاده بود بلافاصله با اورژانس تماس گرفتیم و به بیمارستان رفتیم اما بی فایده بود. احتمالا مادرم به خاطر مصرف دارو زمین خورده و ضربه مغزی شده بود.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
اخذ مالیات از خانه‌های خالی تهران در فصل تابستان
:: فناوری اطلاعات ::
کاهش فروش آیفون تحت تاثیر ممنوعیت وی‌چت
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
دلایل استعفای وکلای فدراسیون در پرونده ویلموتس مشخص شد/ غرض‌ورزی‌ها همکاری را سخت کرد
:: فرهنگ و هنر ::
همبازی محمدرضا گلزار در سریال عاشقانه ۲ یا گیسو مشخص شد
:: حوادث ::
راز جنایت دختر 20 ساله در عمق چاه

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار