چهارشنبه 22 مرداد 1399

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 

اخبار داخلی تغذيه داروی معجزه آسای امام موسی کاظم (ع) برای سرماخوردگی

 
 

شنبه 19 بهمن 1398

داروی معجزه آسای امام موسی کاظم (ع) برای سرماخوردگی

 
 


سفارش امام کاظم علیه السلام برای سرما خوردگی یک واکسن طبیعی در مقابل بیماری‌ها مختلف است و خواص بسیاری دارد.

یکی از دارو‌هایی که در طب اسلامی بر آن تاکید فراوان شده است و این دارو یکی از دارو‌های عجیب طب اسلامی است.
داروی معجزه آسای امام موسی کاظم برای سرماخوردگی است. این دارو با اینکه دارویی ساده و سهل است، اما قابلیت زیادی دارد. از خصوصیات این دارو این است که سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کند و درواقع کاری فراتر از آن انجام می‌دهد و سیستم ایمنی بدن را در برابر بیماری‌ها هوشیار می‌کند.
بنا بر این، این دارو توانایی این را دارد که در تمام بیماری‌هایی که امروزه علت آن‌ها ناشناخته است و در اغلب آن‌ها سیستم ایمنی بدن بر علیه خود بدن وارد عمل می‌شود جزئی اصلی از درمان باشد.
این دارو در عین سادگی می‌تواند درمان خیلی از بیماری‌ها باشد. از جمله بیماری‌هایی که طبق تجربه درمان شده اند یا موثر در درمان بوده است، از سرماخوردگی (زکام) تا ایدز را شامل می‌شود.
ساختاری که این دارو دارد به گونه‌ای است که با تغییر فصل یکی از ترکیبات آن عوض می‌شود. شاید باور کردن این مطلب سخت باشد، اما همین داروی ساده می‌تواند این همه خاصیت داشته باشد.

در روایت این دارو این گونه آمده:
«موسی بن جعفر علیهما السلام و قد اشتکی فجاءه المترفعون بالادویه یعنی الاطباء فجعلوا یصفون له العجایب فقال: این یذهب بکم اقتصروا علی سید هذه الادویه الاهلیلج والرازیانج والسکر فی استقبال الصیف ثلاثه اشهر فی کل شهر ثلاث مرات وفی استقبال الشتاء ثلاثه اشهر کل شهر ثلاث أیام ثلاث مرات ویجعل موضع الرازیانج مصطکی فلا یمرض إلا مرض الموت.»
«امام کاظم (ع) مبتلا به بیماری شدند و طبیبان دارو‌های مختلفی برای ایشان تجویز کردند، امام فرمودند به کجا می‌روید، از این دارو که سید داروهاست استفاده کنید، هلیله و رازیانه و شکر در ابتدای تابستان سه ماه و در هرماه سه مرتبه و در ابتدای زمستان سه ماه و در هرماه سه مرتبه به‌جای رازیانه، مصطکی جایگزین کنید، پس تا زمان مرگ مریض نخواهید شد.» [طب الائمه ابن بسطام ص ۵۰]ترکیب دارو:
جزء رموز این دارو این است که ترکیب این دارو در فصل تابستان و زمستان (فصل گرم و سرد) متفاوت می‌شود.
ترکیب این دارو در تابستان = هلیله سیاه+ رازیانه + شکر سرخ (شکر نیشکر که فراوری صنعتی نشده باشد)
و در زمستان = هلیله سیاه + مصطکی + شکر سرخ (شکر نیشکر که فراوری صنعتی نشده باشد)

نحوه مصرف:
در افرادی که مبتلا به بیماری هستند مثلا به سرماخوردگی مبتلا هستند و در حین بیماری هستند سه روز پشت سر هم شب قبل از خواب یک قاشق چای خوری، و بعد از آن هر سه روز یک بار تا بهبودی کامل؛ و در افرادی که مبتلا به بیماری نیستند و برای پیشگیری می‌خواهند مصرف کنند هر ۱۰ روز یک بار قبل از خواب.
همچنین بعد از استفاده از این دارو تا یک ساعت حداقل هیچ چیز حتی آب استفاده نشود؛ و اگر در آخر شب قبل از خواب خورده شود و بعد از آن هیچ چیزی حتی آب خورده نشود و بخوابند اثر خیلی بهتری خواهد داشت.
به موارد استفاده این داروی معجزه آسا باید درمان کیست گلو، گلو درد، درمان لوزه (همه لوزه ها) و ورم گلو را اضافه کرد. البته هر بیماری با توجه به شدت آن نیاز به موارد پوششی دیگر هم دارد.

 
 
   
 
 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار