پنجشنبه 16 مرداد 1399

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی گوشه و کنار IT زوم به جمع مشتریان خدمات ابری اوراکل پیوست

 
 

پنجشنبه 25 ارديبهشت 1399

زوم به جمع مشتریان خدمات ابری اوراکل پیوست

 
 

زوم روزانه بیش از هفت پتابایت را از طریق سرورهای زیرساخت ابری اوراکل مدیریت خواهد نمود.

اوراکل اعلام کرد که زوم از «زیرساخت ابری اوراکل» استفاده خواهد کرد تا بتواند «افزایش چشمگیر» در ظرفیت سرویس‌دهی خود را محقق نماید. به نوشته رویترز، این دو شرکت از شش هفته قبلتر همکاری را آغاز کرده بودند.
به گزارش ایتنا به نقل از سیودایو، در این بیانیه آمده است که پس از رسیدن به «تولید کامل» با اوراکل، زوم روزانه بیش از هفت پتابایت را از طریق سرورهای زیرساخت ابری اوراکل مدیریت خواهد نمود.
این همکاری با اوراکل در پی آن آغاز شد که شرکت‌کنندگان در جلسات روزانه این پلتفرم به 300 میلیون نفر رسیدند، که نشانگر افزایش 50 درصدی نسبت به شرکت‌کنندگانی است که این پلتفرم در ماه مارس هر روز برای آنها خدمات میزبانی ارائه می‌کرد. در ماه دسامبر سال گذشته، زوم تنها روزانه میزبان 10 میلیون شرکت‌کننده بود.
زوم از مدتها پیش از آنکه کروناویروس کارکنان در نقاط مختلف جهان را ناچار به دورکاری کند برای یافتن همکاری مناسب برنامه‌ریزی کرده بود. اکنون این شرکت یک تکنولوژی محوری و اصلی در طی این پاندمیک تبدیل شده است.
اریک یوان، مدیرعامل زوم، اذعان کرد که این شرکت با وجود چندین هفته بررسی نقادانه جنبه‌های امنیتی و محرمانگی این پلتفرم گامهای اشتباهی برداشت. از آنجا که تقریبا همه زوم را به عنوان گزینه اصلی خود برگزیده بودند این شرکت در تطبیق دادن موارد استفاده‌اش به خارج از مشتریان معمولش کند عمل کرد: سازمان‌ها و تیم‌های IT.
با اینکه یوان گفت که این پلتفرم از قبل «همه قابلیت‌های امنیتی امنیتی را در خود گنجانده بود» ولی آنها را برای ظرفیت حداکثری خود تقویت نکرده بود. این اعتراف وی درست پیش از آن ابراز شد که یکی از سهامداران زوم یک شکایت گروهی را علیه این شرکت به اتهام ارائه اطلاعات نادرست درباره سطح رمزگذاری کاربر به کاربر آن مطرح نمود.
تلاش بی‌وقفه زوم در طی شیوع کروناویروس منتج به شکلگیری سریع همکاریش با یک ارائه‌دهنده دیگر ابر شد. در اسناد مالی زوم ذکر شده است که این شرکت قبلا بر مایکروسافت آژور و وب‌سرویس‌های آمازون متکی بود.
مشتری قابل ملاحظه‌ای همچون زوم توانست خدمات ابری اوراکل را به سهم بیشتری از بازار برساند. اوراکل تا پیش از این، از زمان راه‌اندازی زیرساخت ابر عمومی در سال 2015، در دستیابی به جایگاهی مهم در بازار ابر موفقیت چندانی به دست نیاورده بود. این شرکت همچنان به برنامه‌های توسعه‌ای خود ادامه می‌دهد، به طوری که بر روی قابل دسترسی کردن 36 منطقه ابر در سال جاری کار می‌کند.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
اخذ مالیات از خانه‌های خالی تهران در فصل تابستان
:: فناوری اطلاعات ::
همکاری گوگل و مایکروسافت برای آوردن "وب اپ"های بیشتر به پلی استور
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
دلایل استعفای وکلای فدراسیون در پرونده ویلموتس مشخص شد/ غرض‌ورزی‌ها همکاری را سخت کرد
:: فرهنگ و هنر ::
همبازی محمدرضا گلزار در سریال عاشقانه ۲ یا گیسو مشخص شد
:: حوادث ::
راز جنایت دختر 20 ساله در عمق چاه

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار