سه شنبه 28 دي 1400

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 

اخبار داخلی خودرو خودروی شاسی‌بلند برقی جدید بی ام و در 11 نوامبر رونمایی می‌شود

 
 

شنبه 17 آبان 1399

خودروی شاسی‌بلند برقی جدید بی ام و در 11 نوامبر رونمایی می‌شود

 
 

کمپانی بی ام و به‌صورت رسمی اعلام کرده است که در طی مراسمی که در تاریخ 11 نوامبر برگزار می‌شود، به‌صورت رسمی از خودروی شاسی‌بلند برقی iNext رونمایی خواهد کرد.

هواداران شرکت خودروسازی آلمانی بی ام و برای مدت‌های بسیار طولانی منتظر بودند که این شرکت از یک محصول رده شاسی بلند برای دوستداران خودروهای برقی رونمایی کند و به نظر می‌رسد که این انتظار به پایان رسیده است.
بی ام و درنهایت طراحی تولیدی خودروی برقی iNext خود را در تاریخ 11 نوامبر به نمایش می‌گذارد. این کمپانی که این خودرو را در سال 2018 میلادی رونمایی کرد، در طی هفته آینده میزبان رخداد رونمایی از نسخه دیجیتال این خودرو شاسی‌بلند است.
کمپانی خودروسازی بی ام و قرار است در یک سری شش‌قسمته که آغاز آن برای تاریخ 10 نوامبر برنامه‌ریزی شده است، این خودرو را از نو معرفی کرده و تمام جوانب آن را بررسی کند . در این رخداد همچنین برترین و جدیدترین موتورسیکلت‌های بخش Motorrad در تاریخ 11 و 17 نوامبر معرفی خواهد شد.
کمپانی بی ام و در زمان تست خودروی iNext بدنه آن را پوشانده و استتار کرده است تا از این طریق از افشای طراحی آن در تاریخی زودتر از زمان رخداد رونمایی جلوگیری کند.
هنوز مشخص نیست که این خودروساز معروف در این رخداد از درون iNext نیز اطلاعاتی منتشر خواهد کرد یا خیر. بااین‌حال می‌توان این رویداد را گامی به جهت ورود این خودروی شاسی‌بلند برقی به جاده‌ها دانست.

 
 
   
 
 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار