پنجشنبه 7 اسفند 1399

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی حوادث اعدام مردی که صاحبخانه اش را کشت

 
 

دوشنبه 15 دي 1399

اعدام مردی که صاحبخانه اش را کشت

 
 

مهندس کشاورزی که دو سال قبل به خاطر اختلاف مالی صاحبخانه‌اش را در شمال تهران به قتل رسانده ‌بود در زندان رجایی شهر قصاص شد.

ظهر روز دوشنبه سوم اردیبهشت‌سال‌۹۷ مأموران کلانتری‌۱۳۴ شهرک قدس باتماس شهروندی از قتل مردمیانسالی روبه‌روی میدان تره باری با خبر و راهی محل شدند.
مأموران پلیس در محل حادثه با جسد مرد ۶۵‌ساله‌ای به نام بهرام روبه‌رو شدند که با شلیک گلوله‌ای به سرش به قتل رسیده بود. بررسی‌های دوربین‌های مداربسته نشان داد عامل قتل پس از حادثه باخودروی پژو‌۲۰۶ از محل گریخته‌است. در حالی که تحقیقات درباره این حادثه ادامه داشت مأموران پلیس دریافتند مقتول از مدتی قبل با مستأجر ۴۵‌ساله‌اش به نام رستم اختلاف مالی داشته است.
از سوی دیگر مشخص شد خودروی عامل قتل متعلق به مادر رستم است و بنابراین رستم به عنوان مظنون تحت تعقیب مأموران پلیس قرار گرفت تا اینکه مدتی بعد در یکی از شهر‌های استان کرمان شناسایی و دستگیر شد.

اعترافات متهم
متهم پس از انتقال به اداره پلیس تهران به قتل بهرام اعتراف کرد و گفت: من مهندس کشاورزی‌ام و شغلم باغداری است. سال‌۹۲ خانه‌ای با ودیعه ۱۳۵‌میلیون تومان از بهرام اجاره کردم و در این مدت ۳۰‌میلیون تومان به ودیعه‌ام اضافه کردم تا اینکه تصمیم گرفتم از خانه‌اش بروم، اما او نه تنها پول مرا پس نمی‌داد که امضای مرا جعل هم کرده بود به طوریکه طبق قرار داد جعلی من باید ماهی ۶‌میلیون به او اجاره می‌دادم. من از او شکایت کردم و او هم محکوم شد، اما پولی به من نداد و حتی برای من پاپوش هم درست می‌کرد تا اینکه روز حادثه با اسلحه شکاری راه او را سد کردم و خواستم پول مرا پس دهد، اما او قبول نکرد که به او شلیک کردم.
متهم پس از تحقیقات تکمیلی در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه و با درخواست اولیای‌دم به قصاص محکوم شد. رأی دادگاه پس از تأیید در دیوان عالی کشور برای سیر مراحل اجرای حکم به شعبه اجرای احکام دادسرای امور جنایی تهران فرستاده شد و درنهایت چند روز قبل قاتل درزندان رجایی‌شهر کرج در حضور اولیای‌دم با چوبه‌دار قصاص شد. بدین ترتیب پرونده قتل صاحبخانه برای همیشه بسته شد.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
یارانه نقدی دی؛ امشب واریز می‌شود
:: فناوری اطلاعات ::
طراحی پاور بانک مغناطیسی برای آیفون جدید اپل
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
قوچان نژاد: کارم با کی روش به لجبازی کشید
:: فرهنگ و هنر ::
جراحی سخت نفیسه روشن
:: حوادث ::
سقوط مرگبار پس از قتل میهمان

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار