چهارشنبه 6 مرداد 1400

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی گزارش ويژه زن روانی دختر 11 ساله اش را در خواب کشت

 
 

چهارشنبه 24 دي 1399

زن روانی دختر 11 ساله اش را در خواب کشت

 
 


وقتی همه خوابیدند اول دختر کوچکم را کشتم بعد رفتم به اتاقی که دختر و نوه‌ام خوابیده بودند اول یک ضربه به پهلوی نوه‌ام زدم بعد دختر دیگرم فرزانه را با چاقو زدم و می خواستم همه را بکشم.

به گزارش روزنامه ایران، زن افغانستانی نیمه شب با چاقو به دو دخترش در خواب حمله کرد و در این اقدام هولناک دختر 11 ساله‌اش به قتل رسید.
به گزارش روزنامه ایران، حدود ساعت 3 بامداد سه‌شنبه مأموران پلیس 110 از حمله زنی میانسال به فرزندانش در خانه شان با خبر شده و بلافاصله به محل حادثه در ملارد رفتند. مأموران به محض ورود با پیکر خونین دو کودک و زنی جوان رو به رو شدند و مادر خانواده به‌ نام طاهره 47 ساله که عامل این حمله خونین و از اتباع افغانستان بود دستگیر شد.
پس از انتقال مجروحان به بیمارستان مشخص شد محدثه 11 ساله به علت شدت جراحت و خونریزی به قتل رسیده است اما فرزانه 23 ساله و دختر کوچکش از مرگ نجات یافتند. داماد خانواده که تنها شاهد این ماجرا بود به مأموران گفت: مادرزنم طاهره بیماری روانی دارد و دارو مصرف می‌کند. او قبلاً یک بار ازدواج کرده و طلاق گرفته بود و از این ازدواج دو دختر دارد دختر بزرگش چندی قبل به همراه شوهرش به کشور سوئد مهاجرت کردند. مدتی بعد هم با مردی دیگر ازدواج کرد اما وقتی محدثه را باردار بوده شوهرش او را رها کرده و به افغانستان برگشته بود.
او هم با فرزندانش تنها در ملارد زندگی می‌کرد. وضع مالی خوبی نداشتند اما از وقتی که به بیماری اعصاب مبتلا شده بود وضع زندگی شان خیلی به هم ریخته بود. وقتی من با فرزانه ازدواج کردم او و محدثه به خانه ما آمدند و با ما زندگی می‌کردند؛ چند ماه قبل مادرزنم حدود 25 روز در بیمارستان روانی بستری شد و بعد از مرخصی هم باید مدام دارو مصرف می‌کرد اما انگار چند شب بود که داروهایش را نمی‌خورد.

حادثه چگونه اتفاق افتاد
وی درباره این حادثه هولناک گفت: حدود ساعت 1 نیمه شب من و همسر و دختر کوچکم در اتاق خوابیده بودیم که ناگهان با صدای گریه دخترم از خواب بلند شدم اتاق تاریک بود ناگهان مادر زنم را دیدم که با چاقو بالای سر همسرم ایستاده تا به خودم بیایم همسرم را زد من به زحمت چاقو را از او گرفتم در حالی که همسرم را زخمی کرده بود چراغ اتاق را روشن کردم و دیدم دخترم را هم زده است. بعد به اتاق دیگر رفتم که محدثه - خواهرزنم خوابیده بود- وقتی لامپ اتاق را روشن کردم دیدم که دختر بیچاره غرق در خون در رختخوابش افتاده است.
زن میانسال که توسط مأموران پلیس بازداشت شده بود به کلانتری منتقل شد اما این زن در بازجویی‌ها پس از اقرار به جنایتی که مرتکب شده بود مدعی شد از کاری که انجام داده اصلاً ناراحت و پشیمان نیست.


انگیزه جنایت این متهم درباره انگیزه خود از این جنایت گفت :سال‌ها پیش شوهرم مرا رها کرد و رفت من برای بزرگ کردن این سه دختر خیلی سختی کشیدم به همین خاطر هم بیمار شدم. پول نداشتیم گرسنه بودیم خانه‌ام سرد بود؛ از این شرایط خسته شده بودم چند وقتی بود که تصمیم گرفته بودم همه خانواده‌ام را بکشم تا از این همه بدبختی راحت شویم. وقتی همه خوابیدند با چاقویی که از آشپزخانه برداشته بودم اول دختر کوچکم را کشتم بعد رفتم به اتاقی که دختر و نوه‌ام خوابیده بودند اول یک ضربه به پهلوی نوه‌ام زدم بعد دختر دیگرم فرزانه را با چاقو زدم و می خواستم همه را بکشم.
این متهم هم اکنون برای بازجویی‌های بیشتر و تکمیل پرونده در اختیار کارآگاهان جنایی پلیس غرب استان تهران قرار دارد.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
واریز یارانه در حاشیه وعده‌های میلیونی
:: فناوری اطلاعات ::
ویندوز ۱۱ اینترنت اکسپلورر را حذف می کند
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
کریستیانو رونالدو به رکورد علی دایی رسید
:: فرهنگ و هنر ::
داریوش مهرجویی نشان‌دار شد
:: حوادث ::
جنایت؛ پایان 7 سال رابطه شیطانی

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار