پنجشنبه 7 اسفند 1399

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی حوادث دوئل مرگبار بر سر یک دختر

 
 

يكشنبه 5 بهمن 1399

دوئل مرگبار بر سر یک دختر

 
 

شش ‌ماه قبل در اینستاگرام با پیمان آشنا شدم که مدتی با هم ارتباط پیامکی و تلفنی داشتیم تا اینکه پیمان به من ابراز علاقه کرد و قرار شد به زودی به خواستگاری من بیاید اما ...

دوئل دو پسر جوان در پارک بعثت که بر سر دختر جوان رقم خورده بود به مرگ یکی از آن‌ها منجر شد.
به نوشته روزنامه جوان ساعت ۱۴:۱۰ روز چهارشنبه، اول بهمن‌ماه قاضی مصطفی واحدی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران کلانتری جوادیه از درگیری خونین در پارک بعثت باخبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی راهی محل شد. تیم جنایی در محل حادثه با جسد پسر ۲۲‌ساله‌ای به نام هومن روبه‌رو شدند که با اصابت ضربه چاقو به پهلویش به قتل رسیده بود.
همچنین مشخص شد در این حادثه قاتل که پسر ۲۱‌ساله به نام پیمان است از ناحیه پهلو به شدت زخمی و برای درمان به بیمارستان منتقل شده‌است. نخستین بررسی‌ها حکایت از این داشت قاتل لحظاتی قبل همراه دختری ۱۶ساله در پارک بعثت نشسته بود که هومن وارد می‌شود و مزاحم آن‌ها می‌شود. همین موضوع باعث درگیری بین آن‌ها شده که در نهایت در این درگیری پسر مزاحم با ضربات چاقو در محل حادثه فوت می‌کند.

آشنایی در اینستاگرام
مأموران پلیس در نخستین شاخه از تحقیقات درباره این حادثه از دختر ۱۶‌ساله که موضوع را به پلیس و اورژانس خبر داده بود تحقیق کردند.
وی در بازجویی‌ها به پلیس گفت: شش‌ماه قبل در اینستاگرام با پیمان آشنا شدم که مدتی با هم ارتباط پیامکی و تلفنی داشتیم تا اینکه پیمان به من ابراز علاقه کرد و قرار شد به زودی به خواستگاری من بیاید. پس از این ما یکدیگر را در خیابان و پارک می‌دیدیم، اما ازآنجایی که پیمان سرباز بود قرار ملاقات ما همیشه در زمان مرخصی‌های او بود. پیمان امروز مرخصی بود و از من خواست تا با هم به پارک بعثت برویم و آنجا با هم صحبت کنیم و من هم قبول کردم و همراه او به پارک رفتم. ما روی نیمکتی نشسته بودیم و با هم حرف می‌زدیم که پسر جوانی از راه رسید و مزاحم ما شد. به همین خاطر پیمان از من خواست که آنجا را ترک کنیم و لحظاتی بعد ما از روی نیمکت بلند شدیم و به طرف در ورودی پارک راه افتادیم که مقتول دوباره مزاحمت ایجاد کرد و این بار با پیمان درگیر شد.
او ناگهان چاقوی از جیبش بیرون آورد و به سوی پیمان پرتاب کرد و آن چاقو به پهلوی پیمان اصابت کرد و پیمان در حالی که خونین بود سعی کرد چاقو را از دست او بگیرد. کشمکش سختی بین پیمان و پسر مزاحم برای گرفتن چاقو به وجود آمد که در نهایت من متوجه شدم پسر جوان هم از ناحیه پهلو زخمی شد و روی زمین افتاد.
هر دوی آن‌ها روی زمین خونین افتادند و من بلافاصله با اورژانس و اداره پلیس تماس گرفتم، اما متأسفانه وقتی اورژانس رسید پسر جوان جان خود را از دست داده بود و پیمان هم که بیهوش بود به بیمارستان منتقل شد.

پدر مقتول چه گفت
در ادامه بررسی‌های میدانی مأموران نشان داد مقتول مدتی است با فرد خلافکاری در ارتباط است و به همراه او به پارک محل حادثه که پاتوق آن‌ها است می‌آیند، اما امروز او تنها به پارک آمده و درگیری خونینی را رقم زده ‌است که در نهایت در همان محل هم به قتل رسیده است.
پدر مقتول در تحقیقات پلیسی گفت: من پنج‌ فرزند دارم و هومن پسرم در شرکت باربری حوالی میدان شوش کار می‌کند. او اهل خلاف و رفیق بازی نبود و هر روز برای کار به محل کارش می‌رفت. امروز هم برای انجام کاری از خانه بیرون رفت و از او خبری نداشتم تا اینکه مأموران به ما خبر دادند پسرمان در درگیری به قتل رسیده است و الان از قاتل شکایت داریم.
همزمان با انتقال جسد به پزشکی قانونی برای انجام آزمایش‌های لازم قاضی واحدی به مأموران پلیس دستور داد تا درباره این حادثه از شاهدان عینی تحقیق و دوربین‌های محل حادثه را بررسی کنند تا زوایای پنهان این حادثه برملا شود. تحقیقات از متهم پس از بهبودی وی از سوی کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی انجام می‌شود.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
یارانه نقدی دی؛ امشب واریز می‌شود
:: فناوری اطلاعات ::
طراحی پاور بانک مغناطیسی برای آیفون جدید اپل
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
قوچان نژاد: کارم با کی روش به لجبازی کشید
:: فرهنگ و هنر ::
جراحی سخت نفیسه روشن
:: حوادث ::
سقوط مرگبار پس از قتل میهمان

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار