دوشنبه 23 فروردين 1400

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی گزارش ويژه بخشش داماد متهم به همسرکشی

 
 

سه شنبه 28 بهمن 1399

بخشش داماد متهم به همسرکشی

 
 


متهم در دادگاه گفت بی گناه است و در بازجویی ها تحت فشار به قتل اعتراف کرده بود.

مردی که متهم است در جریان درگیری با همسر دومش وی را به قتل رسانده با جلب رضایت اولیای‌دم از مجازات قصاص فاصله گرفت.
اوایل پاییز سال‌۹۷، مأموران پلیس از مرگ مشکوک زن ۳۵‌ساله به نام فرانک در یکی از بیمارستان‌های شهر باخبر و راهی محل شدند. بررسی‌های اولیه حکایت از آن داشت زن جوان در درگیری با شوهرش مصدوم شده و بعد از انتقال به بیمارستان بر اثر ضربه مغزی فوت کرده است.
با انتقال جسد به پزشکی قانونی، مأموران تحقیقات خود را آغاز کردند تا اینکه در تحقیق از همسایه‌ها مشخص شد آن مرد بعد از مصدوم شدن همسرش در تماس با اورژانس تعلل کرده و ساعت‌ها صدای فرزند خردسالش بلند بوده است.
با بدست آمدن این اطلاعات، مرد جوان بازداشت شد و در روند بازجویی‌ها به جرمش اقرار کرد و گفت در درگیری با همسرش او را هل داده و باعث سقوط وی از پله‌ها شده است. متهم بعد از صدور کیفرخواست راهی زندان شد و پرونده بعد از کامل شدن تحقیقات به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. پرونده در نوبت رسیدگی قرار داشت تا اینکه متهم توانست رضایت اولیای‌دم را جلب کند. به این ترتیب پرونده از جنبه عمومی جرم روی میز هیئت قضایی شعبه دوازدهم دادگاه قرار گرفت.

در دادگاه چه گذشت
بعد از اعلام رسمیت جلسه، متهم خلاف اظهاراتش جرمش را انکار کرد و گفت: «فرانک همسر دومم بود. من از ازدواج اول صاحب یک فرزند دختر شدم، اما به خاطر اختلاف با همسرم او را طلاق دادم و سرپرستی دخترم به نام آتنا بر عهده من بود. دخترم با یکی از همکلاسی‌هایش رابطه خوبی داشت. پدر و مادر او نیز از هم جدا شده بودند و آن دختر با مادرش زندگی می‌کرد. در رفت و آمد‌های آتنا و دوستش با مادر آن دختر آشنا شدم و فهمیدم او هم ازدواج ناموفقی داشته است. این آشنایی به ازدواج من و فرانک منجر شد تا اینکه صاحب فرزند شدیم، اما با او هم به مشکل خوردم و با هم اختلاف داشتیم.»
متهم درباره علت سقوط همسرش با انکار قتل گفت: «تازه به خانه جدید اسباب کشی کرده بودیم و مشغول چیدن اثاثیه منزل بودیم که همسرم برای آوردن جعبه‌ها به راه پله رفت. بعد از دقایقی صدای هولناکی شنیدم. بلافاصله در را باز کردم و به راه پله رفتم که متوجه شدم فرانک به پایین سقوط کرده است. باور کنید او را عمدی هل ندادم. او خودش تعادلش به هم خورد و به پایین سقوط کرد.»
متهم درخصوص اظهارات اولیه اش در دادسرا گفت: «آن روز تحت فشار‌های بازجویی به قتل اقرار کردم و گفتم او را هل داده‌ام. حالا با تلاش زیاد و به خاطر فرزندانم توانستم رضایت اولیای‌دم را جلب کنم. از دادگاه تقاضا دارم در مجازاتم تخفیف قائل شوند تا زودتر آزاد شوم. فرزندانم بدون من و مادرشان شرایط سختی دارند.»

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
یارانه نقدی دی؛ امشب واریز می‌شود
:: فناوری اطلاعات ::
کلمه «ممفیس» حساب کاربران توئیتر را تعلیق کرد!
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
قوچان نژاد: کارم با کی روش به لجبازی کشید
:: فرهنگ و هنر ::
سریال پایتخت 7 ساخته می شود
:: حوادث ::
پایان تلخ جشن عروسی با 2 قتل

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار