سه شنبه 24 فروردين 1400

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی گوشه و کنار IT رکورد جهانی گینس در پرواز همزمان پهپادها شکسته شد

 
 

دوشنبه 16 فروردين 1400

رکورد جهانی گینس در پرواز همزمان پهپادها شکسته شد

 
 

یک شرکت خودروساز آسیایی در یک حرکت تبلیغاتی موفق شد رکورد پرواز همزمان پهپادها را در جهان بشکند که در عین حال نشان دهنده پیشرفت این فناوری است.

نمایش‌های پهپادها به سرعت و به شکل روزافزونی در حال تبدیل شدن به یک ابزار تبلیغاتی برای افراد و شرکت‌هایی هستند که می‌خواهند توجهات را به سوی خود جلب کنند و شرکت "جنسیس" زیرمجموعه شرکت خودروسازی "هیوندای" این را خیلی خوب می‌داند.
"جنسیس" با شکستن رکورد جهانی گینس برای پرواز بیشترین وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین موجود در هوا، ورود خود به بازار کشور چین را جشن گرفت. در این نمایش از ۳ هزار و ۲۸۱ پهپاد برای نمایش لوگوی "جنسیس" در آسمان شانگهای استفاده شد.
این حرکت یک پیشرفت قابل توجه نسبت به رکورد قبلی است که دست یک شرکت فناور چینی بود. این شرکت موفق شده بود ۳ هزار و ۵۱ پهپاد را در ماه سپتامبر سال ۲۰۲۰ به طور همزمان به پرواز درآورد که به نوبه خود، رکورد ثبت شده توسط روس‌ها با پرواز همزمان ۲۲۰۰ پهپاد را که چند روز قبل از آن ثبت شده بود، شکست.
شرکت آمریکایی "اینتل" نیز که در نمایش‌های پهپادی مشهور است، آخرین بار ادعا کرد که ۲ هزار و ۶۶ پهپاد را در ژوئیه ۲۰۱۸ بر فراز کالیفرنیا به پرواز درآورده است.
نمایش‌هایی از این دست معمولاً به یک نرم افزار رقص آرایی و تصویرسازی تکیه می‌کنند که به پهپادها می‌گوید چگونه بدون برخورد با یکدیگر، اشکال خاصی را تشکیل دهند.
این رکوردشکنی به عنوان یک حرکت تبلیغاتی اتفاق افتاده است و تعجب آور نخواهد بود اگر یک شرکت دیگر در آینده‌ای نه چندان دور روی دست "جنسیس" بلند شود. این نشان می‌دهد که طی چند سال گذشته نمایش‌های پهپادی پیشرفت کرده‌اند و به راحتی می‌توانند رقابت بین شرکت‌های مصمم به استفاده از آنها را گرم کنند.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
یارانه نقدی دی؛ امشب واریز می‌شود
:: فناوری اطلاعات ::
کلمه «ممفیس» حساب کاربران توئیتر را تعلیق کرد!
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
قوچان نژاد: کارم با کی روش به لجبازی کشید
:: فرهنگ و هنر ::
سریال پایتخت 7 ساخته می شود
:: حوادث ::
پایان تلخ جشن عروسی با 2 قتل

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار