سه شنبه 24 فروردين 1400

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی حوادث عکس سلفی جان دختر 16 ساله را گرفت

 
 

سه شنبه 17 فروردين 1400

عکس سلفی جان دختر 16 ساله را گرفت

 
 

فاطمه به شدت ترسیده بود و دست و پا می زد و به خاطر وحشت، ابتدا سکته کرد و بعد بر اثر سکته دچار خفگی در آب شده و جانش را از دست داد.

رودخانه های خروشان، آبشارهای بلند، کوه های مرتفع و سر به فلک کشیده، دریاهای مواج و خیلی جاهای دیگر نقاطی است که برخی جوانان و نوجوانان را وسوسه می کند تا سلفی های یادگاری و هیجان انگیزی با آن بگیرند اما در مواردی گرفتن عکس سلفی مساوی می شود با مرگی دردناک؛ اتفاقی که هفتم فروردین ماه برای فاطمه، دختر ۱۶ ساله بندرعباسی افتاد و خانواده اش را داغدار کرد.
بیش از یک هفته از مرگ فاطمه می گذرد، آخرین چیزی که از او به یادگار مانده، عکس سلفی است که از خود با یک آبشار زیبا در روستای قلم پشت کوه شمیلان گرفت.
آخرین نگاه فاطمه در آن ثبت شد و پس از آن، خاطره ای تلخ ماند از رفتن همیشگی او. روز حادثه فاطمه همراه برخی از اقوامش تصمیم گرفت برای تفریح به روستای قلم پشت کوه بروند. یک روستای خوش آب و هوا که رفتن به آن می توانست روز خاطره انگیزی را برای فاطمه رقم بزند اما اتفاقی مرگبار در انتظار این دختر نوجوان بود.
وقتی به حوالی آبشار رسیدند، بساط چای و غذا را پهن کردند. فضای اطراف آن قدر زیبا بود که همگی محو آن همه شگفتی شده بودند، صدای آبشار و چشمه از دور شنیده می شد و همین باعث شد تا فاطمه حسابی به وجد بیاید. از جایش بلند شد و به سمت آبشار رفت.

یک حادثه ناگهانی
عموی فاطمه از روز حادثه می گوید: «فاطمه بعد از این که به آبشار رسید، تصمیم گرفت از فضای زیبای آنجا عکس سلفی بگیرد اما ناگهان پایش لیز خورد و درون آب چشمه ای که پایین آبشار جمع شده بود، سقوط کرد. فاطمه به شدت ترسیده بود و دست و پا می زد و به خاطر وحشت، ابتدا سکته کرده و بعد بر اثر سکته دچار خفگی در آب شده و جانش را از دست داده بود.
آن طور که برخی می گویند اقوام فاطمه بعد از گذشت نیم ساعت وقتی متوجه دیرکردن فاطمه شدند، دنبال او رفتند که متوجه شدند فاطمه بر اثر لیز خوردن به داخل آب سقوط کرده و جانش را از دست داده است.
از قرار معلوم، پس از سقوط فاطمه دو نفر تلاش کردند او را نجات دهند اما تلاش شان به نتیجه نرسید و فاطمه فوت شد.
پس از وقوع حادثه، شایعاتی در مورد مشکوک بودن مرگ فاطمه بر سر زبان ها افتاد و گفته می شد مرگ او فقط یک حادثه به خاطر گرفتن عکس سلفی نبوده است، حتی بعضی ها انگ سهل انگاری هم به اقوام فاطمه زدند اما عموی فاطمه این موضوع را رد می کند: هیچ سهل انگاری در میان نبوده و همه ما رابطه بسیار خوبی با فاطمه داشتیم، روزی که فاطمه به آبشار رفت، عمه هایش هم همراهش بودند. ما همه عاشقش بودیم و من به عنوان عمویش حاضر بودم حتی جان و زندگی ام را فدایش کنم، گفتن این حرف های ناشایست درست و منطقی نیست. این اتفاق تلخ و ناگوار فقط به خاطر گرفتن یک عکس سلفی و لیز خوردن پای فاطمه رخ داد و هیچ کس مقصر نیست.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
یارانه نقدی دی؛ امشب واریز می‌شود
:: فناوری اطلاعات ::
کلمه «ممفیس» حساب کاربران توئیتر را تعلیق کرد!
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
قوچان نژاد: کارم با کی روش به لجبازی کشید
:: فرهنگ و هنر ::
سریال پایتخت 7 ساخته می شود
:: حوادث ::
پایان تلخ جشن عروسی با 2 قتل

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار