سه شنبه 28 دي 1400

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی ورزشی پرسپولیس عادت به شنیدن نقد ندارد

 
 

سه شنبه 11 آبان 1400

پرسپولیس عادت به شنیدن نقد ندارد

 
 

فوتبال همیشه بحران‌های تیم را در یک شکست عیان می‌کند. پرسپولیس با اولین شکست، انتقادهایی را می‌شنود که عادت به شنیدنش ندارد. دروازه‌بانش دیگر تعداد بازی‌هایی را که دروازه‌اش بسته است، نمی‌شمارد.

فوتبال همیشه بحران‌های تیم را در یک شکست عیان می‌کند. پرسپولیس با اولین شکست، انتقادهایی را می‌شنود که عادت به شنیدنش ندارد. دروازه‌بانش دیگر تعداد بازی‌هایی را که دروازه‌اش بسته است، نمی‌شمارد.
فرشاد کاس‌نژاد در ادامه یادداشتش در روزنامه ایران ورزشی نوشت: خط دفاعش متزلزل است و توسط جلال حسینی به دقت رهبری نمی‌شود و هر دم در خطر اشتباه کردن است. خط میانی‌اش نمی‌تواند بازی را از هافبک‌های آلومینیوم اراک بگیرد و خط حمله‌اش آنچنان دچار ضعف است که تمام مهره‌هایش را باید تعویض کرد، کاری که یحیی مجبور به انجامش شد.
انتقادات بیراه نیست اما ما داریم درباره پرسپولیس حرف می‌زنیم که پیش‌تر تبحرش را در حل مشکلات فنی‌اش نشان داده و در بردن جام‌های پی‌درپی به تیمی بی‌نظیر در فوتبال ایران تبدیل شده است.
پرسپولیس که مثل فصل گذشته شکستی تکراری در اراک را مقابل آلومینیوم تجربه کرد، هفته آینده نیز بازی سنگینی را پیش‌رو دارد. بازی با گل‌گهر برای این پرسپولیس خطرناک است و شاید پرسپولیس را به تیم ۶ امتیازی در پایان هفته چهارم تبدیل کند. این می‌تواند پرسپولیس را در مسیر تکرار قهرمانی به دردسر بیندازد. در هفته چهارم حریفان پرسپولیس -‌سپاهان و استقلال- بازی‌شان به سختی بازی پرسپولیس مقابل گل‌گهر نیست. سپاهان با ذوب‌آهن دربی اصفهان را برگزار می‌کند و استقلال در شیراز به دیدار فجرسپاسی می‌رود. خطر پرسپولیس را تهدید می‌کند اما پرسپولیس با بدترین نتیجه در هفته سوم، خود را برای جبران در هفته چهارم آماده خواهد کرد.
این یک آزمون مهم برای پرسپولیس است که ببینیم آنها می‌توانند پس از شکست در اراک، در هفته چهارم مقابل گل‌گهر سر بالا بگیرند و با یک پیروزی به انتقادات پاسخ بدهند؟
یحیی گل‌محمدی خیلی زود با پرسش‌هایی درباره خریدهایش مواجه شده است، یا درباره نوع چینش بازیکنان در پست‌هایی که تخصصی برای آن ندارند. این انتقادات می‌تواند شدت بیشتر بگیرد. گل‌محمدی باید هر چه زودتر پرسپولیسی را که ایده‌های بهتری برای بازی داشته باشد، بسازد وگرنه با هجوم نقدهایی مواجه خواهد بود که فشار را بر تیم پرسپولیس بیشتر می‌کند و کار را برای سبقت گرفتن حریفان آسان‌تر.
گل‌محمدی و همکارانش فرصت چندانی برای بازسازی این تیم شکست ‌خورده ندارند. تا بازی با گل‌گهر ۴ جلسه برای تمرین فرصت دارند و در این ۴ جلسه باید تیم دیگری ساخته شود که شباهتی به پرسپولیس اراک نداشته باشد. کار یحیی گل‌محمدی آسان نیست.
در فوتبال کسی با خاطره‌ها زندگی نمی‌کند. بازی به بازی همه چیز مورد قضاوت و بحث قرار می‌گیرد و گریزی از شدت انتقادات نیست. پرسپولیس اگر می‌خواهد نمایش‌هایی مثل بازی‌اش مقابل آلومینیوم اراک داشته باشد، باید تحملش را برای شنیدن نقدهای تندتر بیشتر کند.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
برنج چند درصد گران شد؟
:: فناوری اطلاعات ::
قیمت‌های نجومی گوشی‌های پرچمدار در ایران
:: روی خط جوانی ::
مجردم و همسایه‌مان پُز ازدواج‌کردن دخترهایش را به مادر من می‌دهد
:: ورزش ::
استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا حذف شدند!
:: فرهنگ و هنر ::
درگذشت همسر جمشید مشایخی
:: حوادث ::
ماجرای قابل تأمل گمشدن پسر ۱۷ ساله یاسوجی

يادداشت
:: ورزش ::
کفاشیان: همکاری با کی‌روش را ادامه می‌دهیم

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار