سه شنبه 28 دي 1400

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی اقتصادی هشدار به افرادی که هنوز در واکسن زدن تردید دارند

 
 

دوشنبه 8 آذر 1400

هشدار به افرادی که هنوز در واکسن زدن تردید دارند

 
 

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با هشدار به افرادی که هنوز در واکسن زدن تردید دارند، گفت: برای قرمز نشدن دوباره وضعیت استان باید همه افراد بالای 12 سال نسبت به تزریق واکسن کرونا اقدام کنند.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با هشدار به افرادی که هنوز در واکسن زدن تردید دارند، گفت: برای قرمز نشدن دوباره وضعیت استان باید همه افراد بالای 12 سال نسبت به تزریق واکسن کرونا اقدام کنند.
دکتر ابراهیم شکیبا با بیان اینکه برای رسیدن به ایمنی ناشی از واکسن کرونا بعد از تزریق دوز دوم به بیش از یک ماه زمان نیاز است، اظهار کرد: گر به دلیل شرایط آرام فعلی واکسن زدن را تا زمان شروع موج جدید احتمالی به تعویق بیاندازیم، بدن ما زمان کافی برای رسیدن به سطح ایمنی لازم، ناشی از تزریق واکسن را نخواهد داشت.
به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی، شکیبا گفت: بسیاری از افرادی که واکسن زدن خود را تا شروع موج جدید احتمالی به تعویق می‌اندازند، احتمالا در شرایطی واکسن خواهند زد که مبتلا هستند ولی اطلاع ندارند. در این شرایط واکسن نه تنها کمکی نمی کند، بلکه باعث تشدید بیماری خواهد شد.
شکیبا در ادامه با اشاره به روند واکسیناسیون در استان و آمادگی مراکز برای تزریق واکسن کرونا به مراجعین، گفت: انتظار داریم پوشش واکسیناسیون بالاتر برود، زیرا برای قرمز نشدن دوباره استان به ایمن سازی بیشتری نیاز است.
معاون دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: از افرادی که دوز اول واکسن کرونا را تزریق کرده و زمان تزریق دوز دوم واکسن کرونای آنها رسیده، دعوت می کنیم هر چه سریعتر به مراکز تجمیعی واکسیناسیون مراجعه کنند.
شکیبا با بیان اینکه واکسیناسیون تنها راه موثر پیشگیری از بیماری کرونا است، افزود: اگر بخواهیم بیماری را به نحو مطلوبی کنترل کنیم، باید واکسیناسیون در سطح جامعه جدی گرفته شود
وی با بیان اینکه با تزریق ساده واکسن به راحتی می توانیم از این شرایط بحرانی خارج شویم، گفت: از همه مردم استان می خواهم برای حفظ جان خود و عزیزانشان نسبت به تزریق واکسن کرونا اقدام کنند.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
برنج چند درصد گران شد؟
:: فناوری اطلاعات ::
قیمت‌های نجومی گوشی‌های پرچمدار در ایران
:: روی خط جوانی ::
مجردم و همسایه‌مان پُز ازدواج‌کردن دخترهایش را به مادر من می‌دهد
:: ورزش ::
استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا حذف شدند!
:: فرهنگ و هنر ::
درگذشت همسر جمشید مشایخی
:: حوادث ::
ماجرای قابل تأمل گمشدن پسر ۱۷ ساله یاسوجی

يادداشت
:: اقتصادی ::
واریز حقوق کارکنان تا ۲۰ اسفند / پرداخت عیدی طی امروز و سه شنبه

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار