پنجشنبه 14 مهر 1401

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی فرهنگ و هنر کدام بازیگر در جوکر بامزه تر است

 
 

سه شنبه 17 خرداد 1401

کدام بازیگر در جوکر بامزه تر است

 
 

جوکر تایم کدام یک از کمدین ها بامزه تر بوده؟ کدام یک در چالش ها بهتر عمل کرده اند و کدام یک توانسته اند دیگران را بیشتر بخندانند؟

جوکر تایم کدام یک از کمدین ها بامزه تر بوده؟ کدام یک در چالش ها بهتر عمل کرده اند و کدام یک توانسته اند دیگران را بیشتر بخندانند؟
دوات آنلاین -برنامه جوکر از همان قسمت اول به موفقیتی دور از انتظار دست یافت و به یکی از محبوب ترین برنامه های شبکه نمایش خانگی تبدیل شد. کمدین ها بر سر نخدیدن خود و خنداندن دیگران با هم رقابت کردند و اتفاقات هیجان انگیز و جذاب زیادی رقم خورد اما کدام یک از آنها بامزه تر از دیگران بود؟
حامد آهنگی؛ بامزه مثل همیشه
حامد آهنگی بسیار بامزه است. شوخی کردن را خوب بلد است. می داند در کدام لحظه طلایی چه بگوید و چه رفتاری داشته باشد تا بتواند از مخاطبانش خنده بگیرد. او چه در زمانی که در مسابقات ادابازی خندوانه شرکت می کرد، چه به عنوان مجری در برنانه شب آهنگی و چه به عنوان کمدین در مسابقه جوکر واقعا عالی ظاهر شده و خاطرات خوبی را برای همه ما رقم زده است.
یوسف تیموری ستاره برنامه جوکر است
یوسف تیموری؛ فعال ترین کمدین جوکر
یوسف تیموری فعال ترین بازیگر شرکت کننده در مسابقه جوکر است. او در دو فصل در این برنامه حضور داشت و هم در مرحله مقدماتی با شوخی هایی که با یوسف صیادی کرد بسیار موفق بود و هم در فینال اول توانست خیلی ها را بخنداند. تیموری بسیار شوخ طبع است و از طرفی این مهارت را دارد که خنده خودش را کنترل کند. او بسیار پرانرژی است و برای لحظه به لحظه حضورش در جوکر برنامه داشت و علاوه بر آن در کارهای بداهه نیز بسیار خلاق بود.
غلامرضا نیکخواه، فراتر از انتظار
شاید تا قبل از اینکه قسمت اول برنامه جوکر پخش شود کسی تصور نمی کرد غلامرضا نیکخواه تا این حد بامزه باشد. او اگرچه در فصل اول برنده نشد اما به دلیل همین بامزه بودن برای فینال دوم انتخاب شد. نیکخواه واقعا سلطان بداهه پردازی است و کارهای غیرمنتظره او همه را به خنده می اندازد. کاری که این بازیگر پیشکسوت در چالش بغی بگیر در مرحله اول انجام داد هنوز در ذهن ها باقی مانده و هنوز هم رپ خواندن نیکخواه در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود.
عباس جمشیدی فر از خوش خنده ترین شرکت کنندگان جوکر است
خوش خنده ترین شرکت کنندگان جوکر
حتما شما هم تایید می کنید عباس جمشیدی فر و رضا بنفشه خواه خوش خنده ترین شرکت کنندگان جوکر هستند که اگرچه هرگز برنده نشدند اما حضور آنان در این برنامه آنقدر جذاب بود که برای فینال انتخاب شدند و توانستند اوقات خوشی را برای مخاطبان به وجود بیاورند.
ایمان صفا یکی از شرکت کنندگان بامزه جوکر است
تسلط ایمان صفا در کنترل خنده
ایمان صفا بسیار در کنترل خنده اش مهارت دارد و در عین اینکه همیشه در شوخی ها شرکت می کرد خیلی دیر می خندید. حرکت مار او خیلی بامزه بود و می توان این هنرمند را هم یکی از بهترین های جوکر دانست.
جوکر تایم خلاقانه بهنام تشکر
جوکر تایم بعضی از بازیگران خوب از کار درنیامد و برخی دیگر بسیار عالی ظاهر شدند اما جوکر تایم بهنام تشکر از همه خلاقانه تر بود. او شرکت کنندگان را دو به دو روبه روی هم نشاند و وادارشان کرد با ریتم موسیقی میمیک صورت خود را تغییر بدهند. این اتفاق آنقدر هیجان انگیز بود که می توان گفت تا مدتهای طولانی از یادها نمی رود.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
امیدی به صعود طلای جهانی هست؟
:: فناوری اطلاعات ::
از پیامدهای متاورس چه می دانیم؟
:: روی خط جوانی ::
طلاق به خاطر شامپوی خارجی
:: ورزش ::
حضور مهاجم پرتغالی در پرسپولیس منتفی شد/ یحیی به دنبال خارجی دیگر
:: فرهنگ و هنر ::
مردم، من را با نقش‌های طنزم می‌شناسند
:: حوادث ::
اعترافات هولناک پسری که خواهرش را کشت

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار