شنبه 26 خرداد 1403

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 

اخبار داخلی خودرو شرکت خودروسازی دستیار هوش مصنوعی را به تولیداتش اضافه می‌کند

 
 

دوشنبه 22 اسفند 1401

شرکت خودروسازی دستیار هوش مصنوعی را به تولیداتش اضافه می‌کند

 
 

شرکت جنرال موتورز در حال طراحی یک دستیار دیجیتال داخل خودرو بر اساس مدل های یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی ChatGPT است.

اخبار مربوط به طراحی دستیار هوش مصنوعی توسط جنرال موتورز، اولین بار در اوایل این هفته گزارش شد و جنرال موتورز بعدا آن را تایید کرد. اسکات میلر، معاون رئیس جنرال موتورز در این مورد گفت: «ChatGPT در تولیدات جنرال موتورز به کار گرفته خواهد شد.»
این خودروساز دستیار دیجیتالی را خواهد ساخت که رانندگان را از مراجعه به دفترچه راهنمای خودرو خود بی‌نیاز می‌کند. به عنوان مثال، دستیار هوشمند مذکور به شما نشان می دهد که چگونه تایر خودرو را در صورت پنچر شدن، تعویض کنید.
یکی از سخنگویان جنرال موتورز افزود: «این تغییرات فقط در مورد یک قابلیت مانند تکامل فرامین صوتی نیست، بلکه به این معنی است که مشتریان می‌توانند انتظار داشته باشند که وسایل نقلیه آینده‌ در زمینه فناوری‌های نوظهور بسیار تواناتر و تازه‌تر باشند».
این دستیار دیجیتالی متفاوت از سایر ربات‌های چت مانند Bing Chat عمل می‌کند. جنرال موتورز در حال کار بر روی افزودن یک "لایه مخصوص خودرو" به مدل های زبانی بزرگی است که ChatGPT را تغذیه می کنند. این تلاش بخشی از همکاری گسترده‌تر بین این خودروساز و مایکروسافت است. در سال 2019، این دو شرکت با یکدیگر همکاری کردند تا امکانات مذکور را بر روی وسایل نقلیه خودران نصب کنند.
جنرال موتورز اعلام نکرده که آیا نامی برای این نرم افزار انتخاب کرده یا نه، و همچنین تاریخ انتشار احتمالی آن را نیز مشخص نکرده است.

 
 
   
 
 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار