جمعه 17 آذر 1402

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی ورزشی حضور رونالدو به پرسپولیس انگیزه می‌دهد

 
 

يكشنبه 12 شهريور 1402

حضور رونالدو به پرسپولیس انگیزه می‌دهد

 
 

شیری درباره حریفان پرسپولیس و شانس این تیم برای صعود در لیگ قهرمانان آسیا گفت: تیم‌های بزرگ هم بعضی مواقع مقابل تیم‌های ضعیف به مشکل می‌خورند. با حضور رونالدو در این بازی انگیزه بازیکنان پرسپولیس بیشتر خواهد شد.

مجتبی شیری، بازیکن سابق پرسپولیس ، درباره شرایط این تیم پس از گذشت 4 هفته از لیگ برتر اظهار کرد: پرسپولیس از لحاظ امتیازی خوب عمل کرده است اما از لحاظ تیمی هنوز مشکل دارد. این تیم مهاجمان خودش را از دست داده است اما نتوانسته بازیکن جدیدی در این پست جذب کند. امیدوارم شرایط رفته رفته بهتر شود و پرسپولیس دوباره بتواند قهرمانی‌اش را تکرار کند.
او ادامه داد: نمی‌دانم چرا مسئولان پرسپولیس نتوانستند در نقل‌وانتقالات مهاجم جذب کنند. امیدوارم حداقل یک فوروارد جذب کنند تا بتواند انتظارات را جلب کنند و آن تیمی شوند که هواداران انتظار دارند.

اگر پرسپولیس مهاجم نگیرد، در آسیا به مشکل می‌خورد
شیری درباره حریفان پرسپولیس در لیگ قهرمانان اسیا افزود: پرسپولیس در گروه سختی قرار دارد و باید این تیم قبل از شروع این مسابقات تقویت شود. اگر این تیم مهاجم جدید به خدمت نگیرد قطعا در آسیا به مشکل خواهد خورد.
بازیکن سابق پرسپولیس درباره اینکه آیا این تیم از گروهش در لیگ قهرمانان آسیا صعود خواهد کرد یا خیر تصریح کرد: فوتبال قابل پیش‌بینی نیست و شما دیدید تیم‌های بزرگ هم بعضی مواقع مقابل تیم‌های ضعیف به مشکل می‌خورند. با حضور رونالدو در این بازی انگیزه بازیکنان در مسابقه بیشتر خواهد شد. امیدوارم بهترین اتفاق برای پرسپولیس رقم بخورد.
او درباره لیست تیم ملی توضیح داد: اسامی بازیکنان در ذهنم نیست اما سرمربی تیم ملی بهتر می‌داند چه کسانی را به تیم ملی دعوت کند. آن بازیکنانی که در سطح بالا بازی می کنند باید در تیم ملی حضور داشته باشند. ما غیر از سربلندی تیم ملی و پیشرفت چیزی نمی‌خواهیم و امیدوارم تیم ملی موفق ظاهر شود.

موقع داربی همه چیز فراموش می‌شود
شیری درباره پیش بینی اش از داربی پیش رو ادامه داد: داربی هیچ وقت قابل پیش بینی نیست و در خیلی از زمان‌ها تیمهای ضعیف‌تر بهتر نتیجه گرفته‌اند. زمان داربی همه چیز فراموش می‌شود و هر دو تیم می‌خواهند بهترین عملکرد را در زمین ارائه دهند. هر تیمی هم کمتر اشتباه کند و تمرکز لازم را داشته باشد، می‌تواند بهترین نتیجه را بگیرد. امیدوارم پرسپولیس بتواند روند شکست‌ناپذیری خودش را در داربی‌ها ادامه دهد و هواداران را خوشحال کند.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
شارژ اضافی ۱۲۰هزار تومانی «یارانه‌ها» ذخیره نمی‌شود/ نحوه بهره‌مندی از این شارژ
:: فناوری اطلاعات ::
آغاز دور جدید حراج شماره‌های رند همراه اول
:: روی خط جوانی ::
در عروسی دوستم عاشق عروس شدم ! / معصومه باید مال من می شد !
:: ورزش ::
همه چیز درباره خویچا کواراتسخلیا، مارادونای گرجستانی
:: فرهنگ و هنر ::
قتل بهت‌آور داریوش مهرجویی؛ آنچه می‌دانیم، آنچه نمی‌دانیم!
:: حوادث ::
چهار مظنون در رابطه با پرونده مرحوم مهرجویی بازداشت شده‌اند

يادداشت
:: ورزش ::
کفاشیان: همکاری با کی‌روش را ادامه می‌دهیم

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار